Jump to main content
00 386 (0)5 662 11 50 tajnistvo@osvsmuc.si
Select Page

Govorilne ure

 .

Govorilne ure potekajo ob ponedeljkih za razredno in torkih za predmetno stopnjo med 17. in 19. uro.

Govorilne ure za starše učencev od 6. do 9. razreda so med 17.00 in 18.00 namenjene obisku pri razredniku.
 
ZAP. ŠT. DAN DATUM RAZREDI
1. PONEDELJEK

TOREK

9. 10. 2023

10. 10. 2023

1.–3. r. + KORTE

4.–9. r.

2. PONEDELJEK

TOREK

13. 11. 2023

14. 11. 2023

1.–3. r. + KORTE

4.–9. r.

3. PONEDELJEK

TOREK

11. 12. 2023

12. 12. 2023

1.–3. r. + KORTE

4.–9. r.

4. PONEDELJEK

TOREK

8. 1. 2024

9. 1. 2024

1.–3. r. + KORTE

4.–9.r.

5. PONEDELJEK

TOREK

5. 2. 2024

6. 2. 2024

1.–3. r. + KORTE

4.–9. r.

6. PONEDELJEK

TOREK

11. 3. 2024

12. 3. 2024

1.–3. r. + KORTE

4.–9. r.

7. PONEDELJEK

TOREK

8. 4. 2024

9. 4. 2024

1. – 3. r. + KORTE

4. – 9. r.

8. PONEDELJEK 13. 5. 2024 2. r. + KORTE
8. TOREK 14. 5. 2024 4. – 9. r.
8. PONEDELJEK 20. 5. 2024 1. in 3. r. ter TJA 1. – 4.r.

 

Termini GU v dopoldanskem ter seznam učilnic za GU v popoldanskem času

 

PRIIMEK IME DAN, URA in PROSTOR V TEDNU, KO SO DOPOLDANSKE GOVORILNE URE UČILNICA OB  POPOLDANSKIH GU
Antolović Seyfert Niki SREDA 10.30-12.00, KABINET ŠPO kabinet športa
Argenti Darija torek,12.05-12.50, kabinet 1.triletja ali po dogovoru (v tednu popoldanskih GU)  
Avsenak Zobec Maša Po dogovoru medioteka
Balažic Alenka četrtek, 10.25-11.10, medioteka (v tednu popoldanskih GU) 19
Barič Orjana PETEK, 12.05-12.50, kabinet naravoslovja  23
Brečko Alja TOREK,  5. šolska ura 17B
Burgar Mojca ČETRTEK, 12.05-12.50, medioteka  26
Cencič Kristina TOREK, 11.40 – 12.25, zbornica PŠ Korte  
Čeh Tatjana Četrtek, 9.10- 9.55, učilnica 14  (v tednu popoldanskih GU 14
Čeh Ticijana TOREK, 8.15 – 9.00, učilnica 2   
Čosić Čulina Eneja sreda, 10.25-11.10, kabinet 1. triletja (v tednu popoldanskih GU)  
Dobrinčič Orbanić Ana TOREK, 9.50 – 10.35, zbornica PŠ na tel. 05 642 00 70 (v tednu popoldanskih GU) 3
Doria Peternel Alenka petek, 10.25 -11.10, UČILNICA 28 napovedano 28
Fabčič Petra 22. 5. – 12.05-12.50 uč. 1
Glavič Maja   kabinet športa
Grbas Tamara Ponedeljek, 4. šol. uro v tednu govorilnih ur, uč 31 31
Gregorič Andreja sreda 11.15-12.00, učilnica 21 21
Hrovatin Ingrid ponedeljek, 11.15 -12.00, v tednu pop.GU, prostor po dogovoru  
Hrvatin Klarisa ponedeljek, 11.15-12.00, učilnica 17B  20
Jelić Melita petek, druga šolska ura, 9.10 – 9.55, v tednu govorilnih ur  
Jozičić Nataša PONEDELJEK, 10.25 – 11.10, kabinet 1. triletja (v tednu popoldanskih GU)  
Krkoč Umer Barbara ponedeljek, 9. 10 – 9.55, v tednu popoldanskih GU, prostor po dogovoru  
Kuret Tatjana PONEDELJEK; 9.10 – 9.55, zbornica računalniška uč.
Kuzelj Tjaša Petek, 9.10 – 9.55, kabinet 2. triletja  
Lazar Popit Kaja torek, 11.15 – 12.00, kabinet 1. triletja ali po dogovoru (v tednu popoldanskih GU)  
Lenarčič Valentina četrtek, 9.10 – 9.55, v učilnici 29 (v tednu popoldanskih govorilnih ur) 29
Lipičar Tea PETEK, 10.25-11.10, kabinet naravoslovja kabinet NAR
Lovrič Suzana sreda, 11.15-12.00, zbornica 22
Makuc Barbara ponedeljek, 11.50 – 12.25, knjižnica PŠ Korte  
Marić Tina torek, 12.05-12.50, kabinet 1. triletja (v tednu popoldanskih GU)  
Maršič Andrea torek, 8.45 – 9. 30, zbornica PŠ Korte  
Mekiš Petra četrtek, 9.50 – 10.35 zbornica PŠ Korte   
Mernik  Nina torek, 12.05 – 12.50, kabinet 1. triletja ali po dogovoru  
Mikeln Tomaž PONEDELJEK, 12.05 – 12.50 (ob predhodnem dogovoru)  
Munda Karmen PONEDELJEK ( v tednu popoldanskih GU), kabinet 1.triletja, 12.45 – 13.30   
Nikolič Nada torek, 10.25 – 11.10, učilnica 27 27
Novak Gorazd ponedeljek, 11.15. – 12.00, kabinet računalnikarja (pri uč. GOS) KAB. RAČ.
Paliska Dajana TOREK , 10.30 – 11.00 , kabinet 1. triletja (v tednu popoldanskih GU)  
Paravan Breda Ponedeljek,11.15-12.00,kabinet 1.triletja(v tednu popoldanskih GU)  
Pastorčič Karin torek, 9.10 – 9.55 (v tednu popoldanskih ur), prostor po dogovoru  
Perme Urška sreda,10.25-11.10, kabinet 1.triletja ali po dogovoru (v tednu popoldanskih GU)  
Poles Tanja Četrtek, 12.05 do 12.50, (v tednu popoldanskih GU) kabinet 1. triletja   
Pristov Mojca TOREK, 9.10 – 9.55, kabinet 2. triletja, v tednu popoldanskih GU  
Protner Deana ponedeljek, 10.30-11.10, uč. 18, v tednu popoldanskih govorilnih ur 18
Rajčević Mia PONEDELJEK, 11.15-12.00, kabinet ŠPO kabinet športa
Ribič Zrinka PONEDELJEK, 10.25 – 11.10, prostor po dogovoru,  v tednu popoldanskih GU   
Rožac Jerman Katica Ponedeljek, 11.15 – 12.00. uč. 25 25
Sakelšak Franka PETEK, 11.20-12.00, kabinet naravoslovja 24
Simčič Barbara PETEK, 10.25-11.10, medioteka zbornica
Stepančič Nik Sreda, 9.10 – 9.55 (v tednu popoldanskih govorilnih ur), medioteka 30
Stranščak Mariah po dogovoru ob četrtkih 17B
Šegec Maruša petek, druga šolska ura, 9.10 – 9.55, v tednu GU  
Škrbina Nives sreda, 11.15 – 12.00 (vsak teden, kabinet 1. triletja)  
Štefančič Renata torek, 9.55-10.40 (zbornica Korte)  
Štoka Larisa torek, 10.25 – 11.10,  v kabinet FIZ (v tednu popoldanskih govorilnih ur) kabinet FIZ
Štravs Martina Torek, 11.15 – 12.00, (v tednu popoldanskih govorilnih ur), učilnica št. 30 kab. DSP

pri uč. 30

Šumanova Aleksandra Petek, 9.10 – 9.55, učilnica št. 13/kabinet ZGO 13
Tomažič Mateja Torek, 11.15 – 12.00, (v tednu popoldanskih govorilnih ur), učilnica 10  
Udovič Marko Petek, 08.20 – 09.05, učilnica 17a 17A
Umer Debora torek, 12.05 do 12.50, učilnica 16 16
Uršič Blanka ponedeljek, 11.15-12.00, kabinet 2. triade (v tednu popoldanskih GU)  
Vargazon Maja četrtek, 10.50 do 11. 35  
Vatovec Greta ponedeljek 10.25-10.50 kabinet šport kabinet športa
Vižintin Samanta Sreda (teden popoldanskih GU), 9.10 – 9.55, učilnica 13 15
Zadnik Jože ponedeljek  9.10-9.50 kabinet ŠPORT kabinet športa
Žižek Bojana četrtek, 10.25-11.10 medioteka

 

RAZREDNA STOPNJA

Zap.št. PRIIMEK IME DAN, URA in PROSTOR V TEDNU, KO SO DOPOLDANSKE GOVORILNE URE UČILNICA -VELJA ZA REDNE GU
2. Argenti Darija poned, 5.šolska ura (12.05-12.50), v tednu GU MATIČNA UČ.
8. Cencič Kristina torek, 4. šolska ura (10.50 – 11.35), Korte-kabinet MATIČNA UČ.
10. Čeh Ticijana petek, 2. šolska ura (9.10 – 9.55)  
11. Čopar Jon Petek, 4. šolska ura (11.15 – 12.00) ZBORNICA
12. Čosić Čulina Eneja torek, 3. šolska ura MATIČNA UČ.
16. Fabčič Petra torek, 5. šolska ura, v tednu GU, (po telefonu)  
17. Galbiati Pohajač Patrizia OPB – sreda 5, šolska ura 12.05 – 12. 50 zbornica  
20. Hrovatin Ingrid ponedeljek, 4.š.ura (11.15 – 12.00) MATIČNA UČ.
22. Jelić Melita torek, v tednu GU, 4. šolska ura MATIČNA UČ.
23. Jozičić Nataša ponedeljek, 2. šolska ura (9.10 – 9.55) v tednu GU MATIČNA UČ.
25. Krkoč Umer Barbara ponedeljek, 3. šolska ura (10. 25 – 11. 10) MATIČNA UČ.
26. Kuzelj Tjaša četrtek, 2. šolska ura (9.10-9.55) MATIČNA UČ.
27. Lazar Popit Kaja četrtek, 6. ura (12.55-13.40)  
31. Makuc Barbara četrtek, 2. šolska ura (8. 45- 9.30) MATIČNA UČ.
32. Marić Tina torek, 3. šolska ura (10:25-11:10) MATIČNA UČ.
33. Maršič Andrea torek, 3. š. ura (9.50 – 10.35) – Korte MATIČNA UČ.
34. Mekiš Petra ponedeljek, 3. šolska ura (9:50 – 10:35) – Korte  
35. Mikeln Tomaž sreda, 3. šolska ura (10:25 – 11:10)  
36. Munda Karmen četrtek, 3. šolska ura (10.25 – 11.10) MATIČNA UČ.
39. Paliska Dajana četrtek, 3. šolska ura (10.25-11.00), v tednu GU MATIČNA UČ.
40. Paravan Breda    
42. Perme Urška torek, 1. šolska ura (8.20 – 9.05)  
43. Poles Tanja torek, (v tednu pop. GU) 2.šol. ura ( 9.10 – 9.55) MATIČNA UČ.
44. Pristov Mojca ponedeljek, 2.šolska ura, v tednu GU MATIČNA UČ.
48. Ribič Zrinka torek,  (v tednu pop. GU), 4.šol. ura(11.15-12.00) MATIČNA UČ.
54. Šegec Maruša sreda, 3. šolsko uro ( 10.25 do 11.10) MATIČNA UČ.
55. Škrbina Nives čet, 1. šol. ura (8.20 – 9.05) MATIČNA UČ.
56. Štefančič Renata petek, 3. šol. ura (9.50-10-35 )- Korte  
58. Tomažič Mateja torek, 3. šolska ura (10.25 -11.10) MATIČNA UČ.
61. Uršič Blanka ponedeljek, 3. šolska ura MATIČNA UČ.
62. Vargazon Maja torek, 4. šolska ura (9. 50- 10. 35) – Korte MATIČNA UČ.
64. Vižintin Samanta Torek, 2. šolska ura (9.10 – 9.55) učilnica 1

 

PREDMETNA STOPNJA

PRIIMEK IME DAN, URA in PROSTOR V TEDNU, KO SO DOPOLDANSKE GOVORILNE URE UČILNICA -VELJA ZA REDNE GU
Antolović Seyfert Niki torek, 2 šolska ura v tednu GU, (zbornica) ZBORNICA
Avsenak Zobec Maša sreda, 1. šolska ura (8.20 – 9.05) v medioteki Medioteka od 18. do 19. ure
Balažic Alenka četrtek, 3. šol. ura (10.25-11.10) v zbornici 19
Barič Orjana petek, 2. šolska ura (9.10 – 9 55) 23
Burgar Mojca torek, 2. šolska ura 17B
Čeh Tatjana torek, 4. š. ura v uč. 14    (11.15 – 12.00) 14
Djuranovič Ružič Nika četrtek, 3. šolska ura (10.25 – 11.10) RAČ učilnica
Dobrinčič Orbanić Ana torek, 2. šol. ura (8.45 – 9.50) zbornica PŠ (telefonsko 05 642 00 70) torek, zbornica PŠ  (telefonsko 05 642 00 70)
Doria Peternel Alenka SREDA, 5.šol. ura, kabinet FIZ KAB. FIZ
Grbas Tamara čet. 6. šolska ura 31
Gregorič Andreja Urnik A, čet. 4. ura, urnik B, čet. 3. ura, uč.21 21
Hrvatin Klarisa petek, 5. ura (12.05-12.50) 22
Kozlovič Alenka četrtek, 11.15 -12.00, zbornica  v tednu GU MEDIOTEKA
Lenarčič Valentina torek, 3. šol. ura (10.25 – 11.10) kabinet FIZ 29
Lipičar Tea petek, 3. šolska ura (10:25 – 11:10)  
Lovrič Suzana torek, 1.šol. ura, uč. 22.(na dan rednih GU) 22
Nikolič Nada sreda, 4. šolska ura (11.15 – 12.00) 27
Novak Gorazd sreda, 3. šolska ura (10.25 – 11.10) ZBORNICA
Pastorčič Karin sreda, 11.15 – 12.00 v tednu pop. GU  
Protner Deana torek (na dan rednih GU), 5. šol. ura, uč. 18 18
Putrič Petra četrtek, 4. šol. ura (11:15-12:00), v tednu GU 30
Rajčević Mia Petek, 4.šolska ura ZBORNICA
Rožac Jerman Katica torek, 4. šolska ura (11.15 – 12.00) 25
Sakelšak Franka petek, 4. šolska ura ( 11.15-12.00) 24
Slavec Neva torek, 2. šolska ura (9.10 – 9.55) 26
Stepančič Nik petek, 2. šolska ura (9.10 – 9.55) 2 (1A raz.)
Šumanova Aleksandra sreda, 5. šol. ura (10.25 – 11.10) 13
Udovič Marko sreda, 4. šolska ura (11.15 do 12.00) 17A
Trušnovec Nejc ob petkih 1. šolsko uro računalniška učilnica
Umer Debora sreda, 4. šolska ura (11.15 do 12.00) 16
Vatovec Greta sreda, 4. šolska ura (11.15- 12.00) ZBORNICA
Zadnik Jože torek,5 .šolska ura (12.05-12.50) ZBORNICA
Kuret Tatjana petek, 4. šolska ura (11.15- 12.00) zbornica računalniška učilnica
Žižek Bojana ponedeljek, 2. šolska ura (9.10-9.55 ) MEDIOTEKA

 

(Skupno 10.397 obiskov, današnjih obiskov 2)
Dostopnost