00 386 (0)5 662 11 50 tajnistvo@osvsmuc.si
Select Page

Govorilne ure

 .

Govorilne ure potekajo ob ponedeljkih za razredno in torkih za predmetno stopnjo med 17. in 19. uro.

Govorilne ure za starše učencev od 6. do 9. razreda so med 17.00 in 18.00 namenjene obisku pri razredniku.

 

 
ZAP. ŠT. DAN DATUM RAZREDI
1.

PONEDELJEK

TOREK

10. 10. 2022

11. 10. 2022

1.–3. r. + KORTE

4.–9. r.

2.

PONEDELJEK

TOREK

14. 11. 2022

15. 11. 2022

1.–3. r. + KORTE

4.–9. r.

3.

PONEDELJEK

TOREK

12. 12. 2022

13. 12. 2022

1.–3. r. + KORTE

4.–9. r.

4.

PONEDELJEK

TOREK

9. 1. 2023

10. 1. 2023

1.–3. r. + KORTE

4.–9.r.

5.

PONEDELJEK

TOREK

13. 2. 2023

14. 2. 2023

1.–3. r. + KORTE

4.–9. r.

6.

PONEDELJEK

TOREK

13. 3. 2023

14. 3. 2023

1.–3. r. + KORTE

4.–9. r.

7.

PONEDELJEK

TOREK

10. 4. 2023

11. 4. 2023

1.–3. r. + KORTE

4.–9. r.

8.

PONEDELJEK

TOREK

8. 5. 2023

9. 5. 2023

1.–3. r. + KORTE

4.–9.r.

 

Termini govorilnih ur v dopoldanskem času

 

Zap.št. PRIIMEK IME DAN, URA in PROSTOR V TEDNU, KO SO DOPOLDANSKE GOVORILNE URE
1. Antolović Seyfert Niki torek, 2 šolska ura v tednu GU, (zbornica)
2. Argenti Darija poned, 5.šolska ura (12.05-12.50), v tednu GU
3. Avsenak Zobec Maša sreda, 1. šolska ura (8.20 – 9.05)
4. Balažic Alenka četrtek, 3. šolska ura (10.25-11.10) v zbornici
5. Barič Orjana petek, 2. šolska ura (9.10 – 9 55)
6. Burgar Mojca torek, 2. šolska ura
7. Celin  Diego  
8. Cencič Kristina torek, 4. šolska ura (10.50 – 11.35), Korte-kabinet
9. Čeh Tatjana torek, 4. š. ura v uč. 14    (11.15 – 12.00)
10. Čeh Ticijana petek, 2. šolska ura (9.10 – 9.55)
11. Čopar Jon Petek, 4. šolska ura (11.15 – 12.00)
12. Čosić Čulina Eneja torek, 3. šolska ura
13. Djuranovič Ružič Nika četrtek, 3. šolska ura (10.25 – 11.10), RAČ uč.
14. Dobrinčič Orbanić Ana torek, 2. šolska ura (8.45 – 9.50), zbornica PŠ (dosegljiva telefonsko)
15. Doria Peternel Alenka SREDA, 5.šolska ura, kabinet FIZ
16. Fabčič Petra torek, 5. šolska ura, v tednu GU, dosegljiva po telefonu (dokler se ne preselimo nazaj)
17. Galbiati Pohajač Patrizia

OPB – sreda 5, šolska ura 12.05 – 12. 50 zbornica

(s telefonskim dogovorom): 4. b ( do vrnitve Tjaše Kuzelj – ponedeljek, 4. šolska ura 11.15 – 12.05 zbornica

18. Grbas Tamara čet. 6. šolska ura
19. Gregorič Andreja Urnik A, čet. 4. ura, urnik B, čet. 3. ura, uč.21
20. Hrovatin Ingrid ponedeljek, 4.š.ura (11.15 – 12.00)
21. Hrvatin Klarisa petek, 5. ura (12.05-12.50)
22. Jelić Melita torek, v tednu GU, 4. šolska ura
23. Jozičić Nataša ponedeljek, 2. šolska ura (9.10 – 9.55) v tednu GU
24. Kozlovič Alenka četrtek, 4. šolska ura, zbornica PS (11.15 -12.00) v tednu GU
25. Krkoč Umer Barbara ponedeljek, 3. šolska ura (10. 25 – 11. 10)
26. Kuzelj Tjaša četrtek, 2. šolska ura (9.10-9.55)
27. Lazar Popit Kaja četrtek, 6. ura (12.55-13.40)
28. Lenarčič Valentina torek, 3. šolska ura (10.25 – 11.10) kabinet FIZ
29. Lipičar Tea petek, 3. šolska ura (10:25 – 11:10)
30. Lovrič Suzana torek, 1.šolska ura, uč. 22.(na dan razpisanih GU)
31. Makuc Barbara četrtek, 2. šolska ura (8. 45- 9.30)
32. Marić Tina torek, 3. šolska ura (10:25-11:10)
33. Maršič Andrea torek, 3. š. ura (9.50 – 10.35) – Korte
34. Mekiš Petra ponedeljek, 3. šolska ura (9:50 – 10:35) – Korte
35. Mikeln Tomaž sreda, 3. šolska ura (10:25 – 11:10)
36. Munda Karmen četrtek, 3. šolska ura (10.25 – 11.10)
37. Nikolič Nada sreda, 4. šolska ura (11.15 – 12.00)
38. Novak Gorazd sreda, 3. šolska ura (10.25 – 11.10)
39. Paliska Dajana četrtek, 3. šolska ura (10.25-11.00), v tednu GU
40. Paravan Breda  
41. Pastorčič Karin sreda, 4. šolska ura (11.15 – 12.00), v tednu pop. GU
42. Perme Urška torek, 1. šolska ura (8.20 – 9.05)
43. Poles Tanja torek, (v tednu pop. GU) 2.šol. ura ( 9.10 – 9.55)
44. Pristov Mojca ponedeljek, 2.šolska ura, v tednu GU
45. Protner Deana torek (na dan popoldanskih GU), 5. šol. ura, uč. 18
46. Putrič Petra četrtek, 4. šolska ura (11:15-12:00), v tednu GU
47. Rajčević Mia Petek, 4.šolska ura
48. Ribič Zrinka torek,  (v tednu pop. GU), 4.šol. ura(11.15-12.00)
49. Rojc Kristina  
50. Rožac Jerman Katica torek, 4. šolska ura (11.15 – 12.00)
51. Sakelšak Franka petek, 4. šolska ura ( 11.15-12.00)
52. Slavec Neva torek, 2. šolska ura (9.10 – 9.55)
53. Stepančič Nik petek, 2. šolska ura (9.10 – 9.55)
54. Šegec Maruša sreda, 3. šolsko uro ( 10.25 do 11.10)
55. Škrbina Nives čet, 1. šol. ura (8.20 – 9.05)
56. Štefančič Renata petek, 3. šol.ura (9.50-10-35)-Korte
57. Šumanova Aleksandra sreda, 5. šol. ura (10.25 – 11.10)
58. Tomažič Mateja torek, 3. šolska ura (10.25 -11.10)
59. Udovič Marko sreda, 4. šolska ura (11.15 do 12.00)
60. Umer Debora sreda, 4. šolska ura (11.15 do 12.00)
61. Uršič Blanka ponedeljek, 3. šolska ura
62. Vargazon Maja torek, 4. šolska ura (9. 50- 10. 35) – Korte
63. Vatovec Greta sreda, 4. šolska ura (11.15- 12.00)
64. Vižintin Samanta Torek, 2. šolska ura (9.10 – 9.55)
65. Zadnik Jože torek,5 .šolska ura (12.05-12.50)
66. Zadnik Mojca sreda, 3. šolska ura 
67. Žižek Bojana ponedeljek, 2. šolska ura (9.10-9.55 )

 

 

(Skupno 5.473 obiskov, današnjih obiskov 1)